Oczekujesz narodzin nowego członka rodziny, a może dopiero planujesz jej powiększenie? Jeśli tak dobrze przeczytaj poniższe wskazówki, bo właściwa diagnostyka i badania w ciąży stanowią prawdziwy priorytet! Dobre usg w ciąży to podstawa, aby szybko i na naprawdę wczesnym etapie diagnozować wszelkie możliwe problemy. Co więcej ciąża to magiczny i wyjątkowy czas, kiedy to rośnie i rozwija się w Tobie nowe życie – zatem trzeba w tym czasie dbać o siebie podwójnie.

USG 3D oraz USG 4D – co to takiego

W związku z tym z pewnością nie należy wtedy oszczędzać. Warto więc zainwestować w to, aby przeprowadzone wtenczas badania były nie tylko najlepsze z najlepszych w procesie diagnozowania, ale również w to, aby stanowiły jak najpiękniejszą pamiątkę tych wspaniałych dni. Z usg 4d jest to możliwe, gdyż rejestruje ono Twoje dzieciątko w trójwymiarze w czasie rzeczywistym, czyli obserwujemy jego reakcje i położenie w danej, konkretnej chwili. Ponadto dla lekarza stanowi ważny element diagnostyczny, ponieważ daje mu szansę obserwacji dziecka w łonie matki z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy. Z kolei usg 3d to po prostu usg, ukazujące twarz dziecka w perspektywie trójwymiarowej, dzięki czemu możemy obserwować maleństwo niemalże tak samo, jak na zwykłym zdjęciu.
USG Krakow

Dobre USG w Krakowie

Obie, z tych nowych form usg stanowiły istną rewolucję w diagnostyce prenatalnej i poprawiły jakość diagnostyki i leczenia ginekologicznego kobiet w ciąży, a szczególnie ich jeszcze nienarodzonych dzieci. Jesteś z Krakowa albo okolic? Zatem masz jedyną w swoim rodzaju, niebanalną okazję na skorzystanie z usług niemalże najbardziej wykwalifikowanej i kompetentnej kadry na świecie. Usg Kraków – przed naszymi specjalistami, przeprowadzającymi badania ultrasonograficzne nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół. Nie ryzykuj i oddaj się i swoje nienarodzone maleństwo w najlepsze możliwe ręce. Gwarantujemy, że zarówno usg 3d i 4d spełni Twoje wszelkie wymagania i okaże się niezapomnianą i najwspanialszą pamiątką okresu prenatalnego na lata. Nie zwlekaj – uspokój swojego ducha w ciąży z najlepszym usg, a właśnie ten spokój da Ci później szczęśliwie dotrwać do rozwiązania!
Ciąża to wspaniały czas, zrób sobie najlepsze usg w Krakowie!