Fala uderzeniowa Kraków to specyficzny zabieg, który cechuje się niezwykłą skutecznością. W czasie jego wykonywania wykorzystywana jest fala dźwiękowa. Stosuje się go w celu uśmierzenia bólu części układu ruchu. Zabiegowi poddają się sportowcy, jak i osoby niezwiązane z żadną dyscypliną.

Fala uderzeniowa Kraków

Fala uderzeniowa Kraków – jak przebiega usługa?

Najpierw osoba odpowiedzialna za zabieg przeprowadza wywiad z pacjentem i na tej podstawie ustawia parametry aparatu generującego fale, który powoduje silne wstrząsy. Następnie po wysmarowaniu miejsca bólu odpowiednim żelem maszyna jest do niego przykładana i generuje odpowiednią falę. Taka usługa powinna być wykonywana 2-3 razy w tygodniu, a skuteczność zabiegu powinna zostać osiągnięta w czasie 5 do 10 spotkań.

Fala uderzeniowa Kraków – w jakich przypadkach udać się na terapię?

Fala uderzeniowa Kraków najczęściej stosowana jest w celu zredukowania bólu układu mięśniowo-szkieletowego. Często leczy się kończyny, pięty, kolana i łokcie. Mniej oczywistym zastosowaniem jest redukcja cellulitu lub leczenie blizn. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest m.in. guz nowotworowy, ciąża, otwarta rana czy zakrzepica żylna.

Fala uderzeniowa Kraków to nowoczesny i niezwykle skuteczny zabieg, najczęściej wykorzystywany w celach redukcji bólu układu mięśniowo-szkieletowego, natomiast ma też inne zastosowania. Należy pamiętać, że tak jak w przypadku większości usług medycznych ma on swoje przeciwwskazania, dlatego nie może zostać przeprowadzony w każdym przypadku.

Dowiedz się więcej: https://medichouse.com.pl/fizjoterapia/

Fala uderzeniowa Kraków

Dodaj komentarz