Drzwi przesuwne to jedno z nowatorskich rozwiązań, wpisujące się w nowe standardy urządzania wnętrz w stylu smart home. Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni to niezwykle istotna kwestia, by czuć się komfortowo i dobrze w swoich czterech ścianach oraz pomieścić w nich wszystko, co trzeba. Montaż drzwi przesuwnych może wydawać się na pozór bardzo prosty, jednak w praktyce przed ich zamontowaniem należy wykonać kilka ważnych kroków, które pozwolą cieszyć się użytkownikowi z idealnie dopracowanych drzwi przez długie lata.

Montaż drzwi przesuwnych — od czego się zaczyna?

Podstawowym aspektem jest dobór właściwych drzwi do wnętrza oraz potrzeb Klienta. Montaż różni się w zależności od systemu przesuwnego, który wybierze zleceniodawca. Możemy wyróżnić systemy naścienne (szyna przymocowana jest do elewacji) oraz systemy chowane, które są niewidoczne, ponieważ cała zabudowa jest ukryta w ścianie. Następnym krokiem jest personalizacja, a zatem dostosowanie indywidualnych wymiarów oraz kolorów. Kwestie te są kluczowe. Sam montaż drzwi przesuwnych jest ostatnim elementem.

montaż drzwi przesuwnych

Zalety drzwi przesuwnych

Decydując się na montaż drzwi przesuwnych, zyskujemy sporo dodatkowej przestrzeni. Standardowe drzwi ze skrzydłami wymagają sporo miejsca, aby je otworzy, przez co nie możemy zagospodarować tych kilku przydatnych metrów. Montaż drzwi przesuwnych stworzony jest do małych i dużych przestrzeni, zapewniając nie tylko więcej miejsca, ale również nadając całemu wnętrzu nowoczesny wygląd oraz charakter.

Poznaj więcej szczegółów na https://erkado.pl/wp-content/uploads/2020/09/INSTRUKCJA-SPN.pdf!

Jak wygląda montaż drzwi przesuwnych?

Dodaj komentarz