Kickboxing dla średniozaawansowanych Kraków jest przeznaczony dla osób, które w znacznym stopniu opanowały podstawowe techniki uderzeń i kopnięć, a jednocześnie są chętne do dalszego rozwoju w tym sporcie. Obejmuje on bardziej złożone kombinacje znanych już technik oraz sparingi. Trening dla średniozaawansowanych stawia na rozwinięcie umiejętności takich jak: bardziej zawiłe kombinacje ciosów i kopnięć, trening wytrzymałościowy i koordynacyjny, prawidłowe zachowanie w starciu z przeciwnikiem, większa siła, odporność na stres i większa pewność siebie.

Kickboxing dla średniozaawansowanych

W kickboxingu dla średniozaawansowanych nieodłącznym elementem są sparingi. W początkowym etapie dla chętnych, z czasem stają się zintegrowaną częścią treningu. To na sparingach trenujący są w stanie wyrobić sobie pewne nawyki niezbędne do podejmowania jakiegokolwiek starcia z przeciwnikiem. Treningi powinny być prowadzone pod okiem najlepszych trenerów którzy dbają o bezpieczeństwo oraz prawidłowe wykonanie ćwiczeń.

W szkole “Sarara Team” w Krakowie odbywają się zajęcia z kickboxingu dla średniozaawansowanych. Zajęcia są prowadzone w specjalnie przygotowanych salach ze sprzętem bokserskim i trwają po 75 min.W soboty natomiast są prowadzone tzw. “open space”. Są to treningi przeznaczone dla wszystkich grup i bazują na podniesieniu poziomu wytrzymałości, szybkości i koordynacji.

Trening kickboxerski nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto dobrze się zastanowić zanim zapiszemy się do grupy średniozaawansowanej, a najlepiej wcześniej skonsultować to z trenerem.

Kickboxing dla średniozaawansowanych

Dodaj komentarz