Phenibut opinie, którego nazwać można także fenibutem, to substancja o działaniu nootropowym, a także pochodna neuroprzekaźnika GABA. Ten suplement cechuje się działaniami, które pomagają w codzienności. Odkryty w latach 60. w Rosji związek ma właściwości neurologiczne, które sprawiają, że podstawowe czynności stają się łatwiejsze w wykonaniu.

Phenibut opinie

Plusy

Do zalet phenibut opinie można zaliczyć poprawę samopoczucia, zasypiania, a także pomoc w radzeniu sobie ze stresem, którego nie mało w codziennym życiu. Ponadto wspomaga pracę mózgu i polepsza jego poziom dotlenienia. Sprawdzi się nie tylko w aspektach umysłowych i psychicznych, ale także w tych fizycznych. Phenibut opinie wspomaga koordynację ruchową, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki sportowe. Łagodzi także nerwobóle i ogranicza występowanie rwy kulszowej. Działa relaksacyjnie i łagodząco. W tematyce snu phenibut opinie pozwala dłużej regenerować się organizmowi w fazie snu głębokiego, a także ułatwia sam proces zasypiania, który może być utrudniony stresem lub zmęczeniem.

Druga strona medalu

Istnieje też prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych. Nadmiar stosowania phenibut opinie może przyczynić się do odwrotnych zamierzeń, czyli dezorientacji czy zaników pamięci. Inne rezultaty przedawkowania to nadmierna senność, rozluźnienie mięśni czy rozdrażnienie. Optymalna dawka phenibut opinie to około 500 mg dziennie. Przekroczenie zalecanego dawkowania może okazać się szkodliwe dla organizmu, a także przynieść wspomniane skutki uboczne.

Więcej na https://profi-suple.net/PHENIBUT-PURE-100caps-900mg-FENIBUT-p133

Phenibut opinie

Dodaj komentarz