Bardzo często życie dzieci ogranicza się do zależności dom-szkoła. To zjawisko jest bardzo niekorzystne dla rozwoju najmłodszych. Spędzanie czasu wyłącznie na nauce i siedzeniu w domu źle wpływa na ich rozwój psychofizyczny.

Dlatego warto zapisać dziecko na zajęcia sportowe.

Piłka nożna Kraków jest szansą na świetną zabawę dla najmłodszych. Oferujemy możliwość uczęszczania do różnych grup futbolowych, w zależności od wieku dziecka. Dzięki temu maluch może rozwijać się w środowisku, które jest dla niego przyjazne. W ten sposób nie musi zmagać się ze wstydem lub strachem przed innymi.

Dzięki temu nie zraża się na starcie do uprawiania sportu.

Nie trzeba być urodzonym Messim czy Ronaldo, by grać w piłkę nożną. Stawiamy przede wszystkim na rozwój dziecka dostosowany do jego indywidualnych możliwości. Najważniejsze jest to, że dziecko chce się ruszać i aktywnie spędzać czas. Reszta nie ma aż tak dużego znaczenia. Każdy ma własne ograniczenia i nikogo nie można z tego rozliczać.

Uprawianie sportu od najmłodszych lat ma ogromny wpływ na rozwój dziecka.

Regularna aktywność fizyczna wzmacnia odporność, dzięki czemu maluch będzie mniej chorowity. Poza tym częste przebywanie w gronie rówieśników nada mu pewności siebie. Dzięki temu dziecko rozwinie w sobie umiejętności interpersonalne, co bardzo ułatwi mu życie w szkole.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci Kraków są dla najmłodszych znakomitym startem w wiek dojrzewania. Aktywne życie w wieku dziecięcym wykształci w nich silne cechy charakteru, bez których rozwój w wieku dojrzewania jest bardzo trudny. Są to: asertywność, brak kompleksów, sprawność fizyczna, umiejętność nawiązywania znajomości oraz szacunek dla innych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą spróbować swoich sił w piłce nożnej. Bez obaw, nawet jeśli nie uważacie się za dobrych graczy, i tak na pewno się odnajdziecie w swojej grupie. Pomogą w tym Wam opiekunowie, którzy bardzo dbają o dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Poznacie ponadto wielu nowych kolegów. Widzimy się na boisku!

piłka nożna kraków

Piłka nożna dla każdego