Jak zostać projektantem wnętrz?

Uwielbiasz dekorować wnętrza, oglądać wystawy w Ikei, Castoramie czy innych tego typu sklepach? Podążasz za trendami, nie ograniczając się tylko do nich, a tworząc swój wyjątkowy i oryginalny styl? Oto zawód dla Ciebie – projektant wnętrz. Kraków to duże miasto, w którym znajdziesz przeróżne szkoły policealne lub uczelnie, oferujące naukę do tego zawodu.

Czy posiadasz te cechy?

Projektant wnętrz Kraków to osoba, która posiada dobry gust oraz ogromną wyobraźnię. Nie straszne są dla niej nowinki oraz trendy architektoniczne. Zna się na kolorach, potrafi dobrać tkaniny, oświetlenie, meble, w taki sposób, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły oryginalną całość. Zadaniem dekoratora jest stworzenie funkcjonalnego i estetycznego pomieszczenia, sugerując się nie tylko swoim fachowym okiem, ale także oczekiwaniami klienta.

Projektant wnętrz Kraków

Komu możesz pomóc jako projektant wnętrz Kraków?

Z usług architektów, dekoratorów czy projektantów korzystają osoby, które cenią sobie wygodę i spokój, są zabiegane, chcą zaoszczędzić pieniądze, bądź kompletnie nie mają pomysłu jak wyposażyć swoje cztery ściany. Twoim zadaniem jest stworzenie realnego projektu, który spodoba się klientowi oraz przypilnowanie, żeby wszystko zostało zakupione i dostarczone na czas.

Ile będziesz zarabiać?

Wiesz już, jak wygląda praca projektanta, pozostaje teraz odpowiedzieć na pytanie, czy jest to zawód opłacalny? Jak w każdej innej pracy wszystko zależy to od doświadczenia i lokalizacji pracowni. Ale nie martw się, małymi krokami do celu! Na początek możesz przyjmować małe zlecenia, rozwijać się, żeby później otworzyć własną firmę lub zarabiać pracując na cały etat. Projektant wnętrz Kraków na etacie zarabia ok. 4900 zł brutto.

Dowiedz się więcej na: https://yayarchitektura.pl/architekt/

Projektant wnętrz Kraków

Dodaj komentarz