Pompy IMO to światowy lider na rynku przemysłowym, w branży kontroli przepływu. Stosuje się je w m.in. układach hydraulicznych, zależnie od potrzebnej mocy ciśnienia(niskiej, średniej, wysokiej). Od 1932 roku, kiedy to Carl Montelius wynalazł pierwszą pompę wielośrubową, wiele się zmieniło. Dziś, pompy i ich spare parts pumps imo to ciągle prosta konstrukcja, ale zdecydowanie szersze zastosowanie. 

Spare parts pumps imo

Zastosowanie i rodzaje pomp imo 

Rodzaje pomp IMO:

  • pompy śrubowe  – cechują się przede wszystkim trwałością, cichym działaniem i niezawodnością. Stosowane są głównie w układach hydraulicznych, ale również w rafinerii, w transporcie oleju opałowego, w maszynowniach statków morskich i przy zasilaniu oraz smarowaniu maszyn hydraulicznych 
  • pompy zębate – charakteryzują się wysoką wydajnością i cichym działaniem. Stosowane są w przemyśle energetycznym i lotniczym. Zazwyczaj wykorzystywane są pompy średniego lub wysokiego ciśnienia. W razie problemów technicznych, za pomocą spare parts pumps imo możemy w łatwy sposób przywrócić pompy do życia. 
  • pompy morskie – dedykowane są okrętom bojowym i maszynowniom statków morskich. Za ich pomocą przesyłany jest olej opałowy, woda morska, pitna. Wykorzystywane są również do chłodzenia. 
  • pompy wrzecionowe – przemieszczają ciesze bez drgań, w sposób ciągły, cechując się przy tym wysoką wydajnością. Stosowane są do transportu cieczy smarnych. 

Co dają pompy imo? 

Pompy imo i spare parts pumps imo to przede wszystkim gwarant wysokiej jakości i wydajności. Wyróżnia je bardzo szerokie zastosowanie i wiele rodzajów, dopasowanych do konkretnych potrzeb. 

Więcej informacji na: https://posejdon-marine.pl/hydro-vacuum-ska-hydroster-tofama-psr-iron-pump-allweiler-pump/

Spare parts pumps imo

Dodaj komentarz