Obecnie wózki dla dzieci posiadają coraz więcej udoskonaleń, nowoczesnych rozwiązań czy elementów, które mają zapewnić większy komfort użytkowania. Wybierając pierwszy wózek dla dziecka należy zastanowić się co powinien zawierać wybierany przez na model. Obecnie bardzo popularnymi wózkami są wózki 2w1 inaczej zwane również jako wózki głęboko spacerowewózki głęboko spacerowe, wózki 2w1

Wózki głęboko spacerowe i ich zalety

Wózki 2w1 są oferowane przez producentów w bardzo różnych wersjach. Wózki głęboko spacerowe składają się z gondoli oraz spacerówki i są doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy posiadają fotelik 0-13kg. Odwiedzając sklep który oferuje wózki głęboko spacerowe, sprawdźmy czy ten zmieści się do naszego samochodu, wózek powinien zmieścić się do bagażnika tak by nie było potrzeby wypinania kół.

Wózki 2w1 są podstawowym zestawem każdego rodzica. Gondola przeznaczona dla malucha ma służyć mu około 6. miesięcy, dlatego wózki głęboko spacerowe są opracowane w taki sposób by zapewniać bezpieczeństwo oraz komfort. Gdy maluch nauczy się siedzieć, możemy przesadzić go do spacerówki, którą zamontować można na tej samej ramie co gondolkę.

Wózki 2w1 są tak opracowane by w początkowym okresie życia maluch mógł widzieć twarz taty lub mamy. Siedzisko jest bardzo wygodne i skierowane w stronę prowadzącego wózek. Wózki głęboko spacerowe są jednak tak opracowane by w późniejszych okresach życia dziecka można było je odwrócić w stronę przeciwną 

Obecnie producenci oferują również wózki głęboko spacerowe 3w1, te w odróżnieniu od wózków 2w1 posiadają w zestawie fotelik samochodowy. Jeśli nasze auto jest wyposażone w fotelik to wózki 2w1 są idealnym rozwiązaniem.

Wózki głęboko spacerowe, wózki 2w1

Dodaj komentarz