zamiennik-eternitu

Chcesz pozbyć się eternitu ze swojego dachu? Masz zamiar go zdjąć, ale nie wiesz jak to zrobić i na co go wymienić? A może nie wiesz czy jego wymiana jest konieczna? Lepiej nie mogłeś trafić. Zamiennik eternitu to świetną inwestycją na przyszłość. 

Czym jest zamiennik eternitu?

zamiennik eternituZamiennik eternitu to Eurofala. Jest ona potocznie nazywana eternitem ekologicznym, gdyż posiada zdecydowanie więcej zalet, niż eternit klasyczny. Jest on bezpieczny zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla środowiska. Zamiennik eternitu jest łatwy w montażu, bardzo wytrzymały i zaskakująco tani. W przeciwieństwie do eternitu starego typu, zamiennik eternitu posiada wszelkie konieczne dopuszczenia i deklaracje zgodności. Dzięki technologii, w której został wykonany, jest ekologiczny i odporny na korozję. 

Dlaczego warto go wymienić?

W eternicie zawarty jest azbest, który uznawany jest za jedno z dziesięciu najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń. Azbest to mikroskopijne włókna krzemianowe, które przenikają do dolnych dróg oddechowych, wbijając się w płuca, gdzie pozostają i w wyniku wieloletniego drażnienia komórek wywołują nowotwory. Według Unijnej dyrektywy do 2032 roku, eternit musi zniknąć z wszystkich ścian i dachów. Wymiana eternitu to zdecydowanie dobra i wieloletnia inwestycja. Zamiennik eternitu może podnieść trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji. Dodatkowo zamiennik eternitu nie stanowi żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia. Zdecydujmy się, więc jak najszybciej na wymianę i zadbajmy o zdrowie nasze i naszych bliskich. 

Zamiennik eternitu

Dodaj komentarz