Fundacja ProLife, czyli wsparcie Dla Matki i Dziecka

fundacja prolife

Fundacja ProLife, pod przewodnictwem zaangażowanej w sprawy życia Kaji Godek, stanowi bastion wsparcia dla matek i ich dzieci w trudnych momentach. Działając na rzecz ochrony życia nienarodzonych, organizacja stawia sobie za cel zapewnienie konkretnej pomocy oraz wsparcia emocjonalnego.


Misja Fundacji ProLife

 1. Ochrona życia nienarodzonych: Fundacja ProLife aktywnie wspiera prawa nienarodzonych dzieci, dążąc do zapewnienia im najlepszych warunków rozwoju.
 2. Wsparcie dla Matek: Dla wielu matek, podejmowanie decyzji o życiu dla dziecka może być trudnym wyzwaniem. Fundacja oferuje wsparcie w postaci poradnictwa i pomocy materialnej.
 3. Edukacja w Dziedzinie Prewencji: Organizacja promuje świadomość na temat odpowiedzialności za życie oraz prowadzi kampanie edukacyjne.

Działania Fundacji

Programy Pomocowe

 1. Wsparcie Materialne: Fundacja ProLife dostarcza niezbędne artykuły dla noworodków, takie jak ubranka, pieluchy, mleko modyfikowane i wiele innych.
 2. Pomoc Prawna: Wspieramy matki w uregulowaniu wszelkich formalności prawnych związanych z urodzeniem dziecka.
 3. Poradnictwo Psychologiczne: Profesjonalni terapeuci służą wsparciem dla matek przeżywających trudności emocjonalne.

Warsztaty i Spotkania

 1. Kształcenie Rodziców: Organizujemy spotkania dla rodziców, na których omawiamy zagadnienia związane z opieką nad dzieckiem, jego rozwojem i zdrowiem.
 2. Edukacja Seksualna: W ramach prewencji, oferujemy warsztaty z zakresu edukacji seksualnej dla młodzieży.
prolife fundacja

Sukcesy i Realizacje

Fundacja ProLife, pod kierownictwem Kaji Godek, odniosła wiele sukcesów w dziedzinie ochrony życia nienarodzonych. Dzięki zaangażowaniu społeczeństwa oraz wsparciu darczyńców udało się uratować życie wielu dzieci, oraz wesprzeć wiele matek w trudnych chwilach.


Jak Możesz Pomóc?

 1. Wsparcie Finansowe: Każda darowizna jest nieoceniona i pozwala na kontynuację naszej misji. Nawet najmniejsza kwota może mieć ogromne znaczenie.
 2. Wolontariat: Jeśli chcesz zaangażować się osobiście, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych programach wolontariackich.
 3. Dzielenie Się Naszą Misją: Pomagaj nam w promowaniu idei ochrony życia nienarodzonych i wsparciu matek.

Fundacja ProLife, z Kają Godek na czele, jest niezastąpionym źródłem wsparcia dla matek i ich dzieci. Działając na rzecz ochrony życia nienarodzonych, organizacja stawia sobie za cel zapewnienie godnych warunków rozwoju każdemu dziecku. Twoje wsparcie może sprawić, że więcej maluchów będzie miało szansę na pełne i szczęśliwe życie. Dołącz do naszej misji już dziś! Wejdź na stronę: https://ratujzycie.pl/