Kancelaria frankowicze

Temat kredytów we frankach do dziś budzi wiele emocji, ponieważ znaczna liczba Polaków zmaga się ze spłacaniem wysokich rat zobowiązań. Do kłopotów z uregulowaniem frankowego długu w wielu przypadkach doszło z winy kredytodawców, którzy nie informowali o ryzyku walutowym, a także zapewniali klientów o stabilności szwajcarskiej waluty. Z problemem można skutecznie walczyć przy wsparciu prawników. Jak kancelaria frankowicze pomaga osobom poszkodowanym?

Analiza umowy kredytu frankowego

Pierwszą rzeczą, jaką dokonują adwokaci i radcy prawni, zajmujący się sprawami frankowiczów, jest dokładne przeanalizowanie umów i ocenienie, czy są w nich klauzule abuzywne, czyli zapisy w umowie, które nie zostały uzgodnione z konsumentem indywidualnie i naruszają jego interes, ponieważ określają jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami. Kancelaria frankowicze wspiera w odnajdywaniu nierzetelnych zapisów w dokumentach finansowych.

 
Kancelaria frankowicze

Odfrankowanie lub unieważnienie kredytu

Postanowieniem niedozwolonym w umowach kredytów frankowych było między innymi wymaganie od kredytobiorców uiszczania opłat w złotówkach, a następnie przeliczanie ich na franki szwajcarskie według tabeli kursowych banku. Takie zapisy są powodem do unieważnienia kredytu lub odfrankowania go. Prawnicy pomagają w zweryfikowaniu rzeczywistej kwoty zobowiązania i sporządzeniu pozwu sądowego. Kancelaria frankowicze ma doświadczenie w skutecznym udowadnianiu stanowiska konsumenta na sali sądowej i otrzymywaniu przychylnych mu wyroków.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!