Kancelaria prawna kredyty frankowe

meble na wymiar poznań

Kancelaria prawna kredyty frankowe jest prowadzona przez wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów, którzy we współpracy z ekspertami z dziedziny rachunkowości i ekonomii doradzają, w jaki sposób poradzić sobie z kredytem wziętym we frankach szwajcarskich. Specjaliści dokładnie analizują umowy zawarte z bankami i oceniają, czy nie doszło do umieszczenia w umowie klauzul abuzywnych.

Co to są klauzule abuzywne?

Klauzule abuzywne to przepisy umowne, które nie zostały uzgodnione indywidualnie z konsumentem, naruszają jego interes oraz określają jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami. W przypadku umów kredytów frankowych, zapisem niedozwolonym mogło być wymaganie od kredytobiorców spłaty zobowiązania w polskich złotych, które następnie przeliczane były na franki szwajcarskie według tabeli kursowych banku. Kancelaria prawna kredyty frankowe wie, jak wykorzystać klauzule niedozwolone w procesie prowadzenie spraw kredytów frankowych.

Kancelaria prawna kredyty frankowe

Profesjonalna pomoc dla frankowiczów

W przypadku chęci odfrankowania kredytu lub jego unieważnienia nie należy działać samodzielnie.  Doświadczeni w sprawach kredytów frankowych adwokaci dokładnie przeanalizują dokumenty prawne i doradzą, jak dalej postępować. Po wyliczeniu wysokości zobowiązania, specjaliści przygotują indywidualny pozew do sądu. Kancelaria prawna kredyty frankowe to gwarancja fachowego wsparcia dla frankowiczów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!