Kredyty frankowe kancelarie

Nasze kredyty frankowe kancelarie powstała dzięki współpracy wielu znakomitych prawników, adwokatów i radców prawnych. W trakcie wieloletniej pracy nad sprawami prawnymi kancelaria wypracowała własny model świadczenia profesjonalnych usług prawnych oparty na zrozumieniu specyfiki branży Klienta oraz poszukiwaniu indywidualnych rozwiązań do podmiotów z różnych sektorów gospodarki. Działalność kancelarii w przebiegu pracy szczególnie uwzględnia zmiany w prawodawstwie, jak i też rozwój nowoczesnych technologii oraz trendy rynkowe.

Zakres działalności

Zajmujemy się szeroko pojętym prawem gospodarczym, a usługi prowadzone przez kredyty frankowe kancelarie obejmują takie dziedziny jak: prawo handlowe i prawo spółek, prawo zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawo inwestycji, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, a także wiele innych szerokich dziedzin praw. Ponadto w ramach naszej pracy reprezentujemy Klientów w negocjacjach oraz transakcjach, sporach sądowych, w postępowaniach przed organami administracji oraz urzędami.

Kredyt we frankach

Orzecznictwo w sprawach kredytów frankowych

Kredyty frankowe kancelarie przygotowała dla Klientów na stronie w sekcji “kredyty frankowe” zestawienie orzecznictwa sądów w sprawach „kredytów frankowych” wydanych na korzyść kredytobiorców z podziałem na orzeczenia, w których: stwierdzono nieważność umowy kredytu w całości lub w części, zostało potwierdzone, że klauzule indeksacyjne mają charakter abuzywny, oddalono powództwo banku o zapłatę, zasądzono zwrot składki na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, pozbawiono tytuł egzekucyjny wykonalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową.

Dowiedz się więcej na https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!