Unieważnienie kredytu CHF – jak to zrobić?

Wraz z biegiem lat wzrasta ilość placówek, które oferują pomóc tzw. frankowiczom – osobom, które w ubiegłych latach podpisały umowy kredytowe indeksowane w obcej walucie, a w tym przypadku – franku szwajcarskim. Problemami, z którymi wiążą się kredyty frankowe, kancelarie zajmują się już od dawna, starając się pomóc i wesprzeć osoby w potrzebie. Jak więc uzyskać unieważnienie kredytu CHF?

 

Proces o kredyt frankowy

 

Unieważnienie kredytu CHF możliwe jest na drodze sądowej. Kredyty frankowe kancelarie prawne znają od podszewki, a chęci wśród Polaków do występowania do sądu stale wzrastają. Wszczęcie odpowiedniego postępowania przeciwko bankowi skutkować może wieloma korzyściami – dzięki staraniom prawników i odpowiednio wykwalifikowanych osób, sąd coraz częściej zgadza się na unieważnienie kredytu CHF.

 

Pierwszym etapem, którego podejmują się znające kredyty frankowe kancelarie, jest dokładna analiza wszelkich podpisanych umów i oświadczeń.  Zespół prawników zapoznaje się najpierw ze wszystkimi dokumentami, jakie pojawiły się w trakcie wydawania kredytu, a w tym: załącznikami, regulaminami, aneksami. Zdobyte informacje stanowią ważną wskazówkę, które pozwolą określić szanse na unieważnienie kredytu CHF. Czytając umowy o kredyty frankowe, kancelarie dokładnie mogą poznać, z jaką sytuacją mają do czynienia. Po zapoznaniu się z wszystkimi dokumentami, prawnicy informują klienta o swoich przewidywaniach i oszacowanych szansach na pozytywne rozwiązanie sprawy, a następnie proponują dalszy tok postępowania.

Unieważnienie kredytu CHF - jak to zrobić?

 

Gdzie znaleźć wsparcie?

 

By wesprzeć osoby, które podpisały umowę o kredyty frankowe, kancelarie z całej Polski oferują profesjonalną pomoc. Decydując się na drogę sądową, warto więc udać się do doświadczonego prawnika. Wykształceni znawcy prawa dokonają wszelkich starań, by unieważnienie kredytu CHF doszło do skutku, a życie poszkodowanego mogło z powrotem wyjść na prostą. Dowiedz się więcej na stronie https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/