Kancelaria frankowicze

W związku z wydanym w październiku 2019 roku wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej sądy zobowiązane są do rozpatrzenia każdego wniosku dotyczącego umorzenia kredytu zaciągniętego w banku szwajcarskim. Jednak z powodu dużego skomplikowania i niejednoznaczności wyroku Trybunału, każdy musi sam zdecydować się na proces. Naprzeciw tym potrzebom wychodzą kancelaria frankowicze, które w swojej ofercie mają zawartą kompleksową obsługę spraw kredytowych. Jak, jednak wybrać dobrą kancelaria frankowicze, skoro na rynku pojawiło się aż tak dużo konkurencji i teraz niemal każda kancelaria reklamuje się jako wyspecjalizowana w procesach frankowych?

 

kancelaria frankowicze

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, przy wyborze kancelaria frankowicze?

Bardzo ważne, aby wybrana przez nas kancelaria frankowicze, miała dość długie doświadczenie i staż na rynku, najlepiej już pod szyldem kancelarii frankowej. Warto zweryfikować, ile nasza kancelaria frankowicze poprowadziła postępowań frankowych i jakie były ich rezultaty. Na forach prawnych i Google opinie, warto zweryfikować świadczoną przez naszą kancelarię jakość świadczonej usługi i podejście do spraw. 

 

Dlaczego powinniśmy unikać spółek z.o.o.?

Bardzo często podkreśla się, na różnych forach frankowych, czy poradnikach co do tego, jak wybrać dobrą kancelaria frankowicze, że nie powinniśmy wybierać spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Powodem, dla którego nie powinniśmy tego robić, jest to, że są to firmy ubezpieczeniowe, które przebranżowiły się na kancelarie frankowe. Jeśli zdecydujemy się na taki wybór, powinniśmy wiedzieć, że w sądzie nie będzie nas najpewniej reprezentował prawnik, w związku z czym znacznie zmniejszy to nasze szanse na wygraną. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://rgw.com.pl/