Kredyty frankowe kancelaria

W 2008 roku, kiedy kurs franka szwajcarskiego spadł poniżej dwóch złotych, wielu Polaków postanowiło skorzystać z atrakcyjnych ofert kredytów we frankach szwajcarskich. Nie zostali powiadomieni przez doradców o ryzyku walutowym i fakcie, że saldo ich kredytu może drastycznie wzrosnąć. Kredyty frankowe kancelaria pomaga w walce z nieuczciwymi bankami poprzez dokładną analizę umów kredytowych. 

Orzeczenie TSUE a dochodzenie roszczeń

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej rozważył możliwość modyfikacji przez sądy krajowe umów kredytów zaciągniętych we frankach szwajcarskich. Uznano, iż należy usunąć z umów nieważne postanowienia dotyczące przeliczenia zadłużenia z polskich złotych na franka szwajcarskiego, a jeśli zmieni to charakter umowy, można ją nawet unieważnić. Pomaga to kredytobiorcom w walce z nieuczciwymi zapisami umownymi oraz dochodzenia roszczeń od banków.

Kredyty frankowe kancelaria

Profesjonalna i skuteczna pomoc prawna 

Z pozwami frankowymi kredytobiorcy nie powinni walczyć samodzielnie. Kredyty frankowe kancelaria, prowadzona przez  adwokatów i radców prawnych, udziela skutecznej pomocy w usunięciu nierzetelnych zapisów dotyczących mechanizmów określenia kursu franka szwajcarskiego w umowach kredytowych oraz polubownego rozwiązania sporu z bankiem.  Należy skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w uzyskiwaniu wartościowych wyroków unieważnienia kredytów frankowych lub ich odfrankowania. Kredyty frankowe kancelaria zapewnia skuteczną pomoc prawną!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!